Vineri - 2 martie 2018

 

Nr. Teren Gr. Ora Meci Scor
1  - A 09:00 LPS Vaslui - Viitorul Arad 2-0
2 Unirea A 09:00 Viitorul Cluj - CSM Reșița 6-2
3 - B 10:00 ASU Poli Timișoara - Ardealul Cluj 4-1
4 Unirea B 10:00 Celta Brașov - CFR 2004 4-0
5 - C 11:00 Juniorul Suceava - Luceafărul Cluj 2-0
6 Unirea C 11:00 Tâmpa Brașov - Gloria Bistrița 3-1
7  - D 12:00 CFR 2003 - CFR Simeria 5-0
8 Unirea D 12:00 Viitorul Oradea - Academia Brozovsky Arad 2-0
9  - A 14:00 CSM Reșița - LPS Vaslui 1-2
10 Unirea A 14:30 Viitorul Arad - Viitorul Cluj 1-3
11  - B 15:00 CFR 2004 - ASU Poli Timișoara 0-5
12 Unirea B 15:30 Ardealul Cluj - Celta Brașov 1-0
13  - C 16:00 Gloria Bistrița - Juniorul Suceava 1-0
14  Unirea C 16:30 Luceafărul Cluj - Tâmpa Brașov 0-2
15 - D 17:00 Academia Brozovsky Arad - CFR 2003 1-4
16  Unirea D 17:30 CFR Simeria - Viitorul Oradea 1-0

 

Sâmbătă - 3 martie 2018

 

Nr. Teren Gr. Ora Meci Scor
17 - B 08:45 ASU Poli Timișoara - Celta Brașov 2-0
18 Unirea A 09:00 LPS Vaslui - Viitorul Cluj 4-0
19 Ardealul A 09:00 Viitorul Arad - CSM Reșița 0-4
20 - C 09:45 Luceafărul Cluj - Gloria Bistrița 2-0
21 Unirea D 10:00 CFR Cluj 03 - Viitorul Oradea 0-0
22 Ardealul B 10:00 Ardealul Cluj - CFR Cluj 04 1-0
23 Unirea C 11:00 Juniorul Suceava - Tâmpa Brașov 2-4
24 Unirea D 12:00 CFR Simeria - Academia Brozovsky Arad 3-0

 

Sferturi de finală și jocuri pentru clasament

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 13-16 Scor
25 Unirea - 14:00 Viitorul Arad (4A) - (4B) CFR Cluj 2004 4-1

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 9-12 Scor
26 Ardealul - 16:00 CSM Reșița (3A) - (3B) Celta Brașov 4-0

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 13-16 Scor
27 Unirea - 15:00 Gloria Bistrița (4C) - (4D) Ac. Brosovszky Arad 1-1, 3-4 (d.p.)

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 9-12 Scor
28 Ardealul - 17:00  Luceafărul Cluj (3C) - (3D) Viitorul Oradea 1-0

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 1-8 Scor
29 Ardealul - 18:00 LPS Vaslui (1A) - (2B) Ardealul Cluj 2-0

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 1-8 Scor
30 Unirea - 16:00 ASU Poli Timișoara (1B) - (2A) Viitorul Cluj 0-1

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 1-8 Scor
31 Unirea  - 17:00 Juniorul Suceava (2C) - (1D) CFR Cluj 2003  0-4

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 1-8 Scor
32 Ardealul  - 19:00 CFR Simeria (2D) - (1C) Tâmpa Brașov  0-4

 

Duminică - 4 martie 2018

 

Nr. Teren Gr. Ora Semifinala 1 Scor
34 Unirea - 09:00 Viitorul Cluj - Tâmpa Brașov  0-0, 3-2 (d.p.)

 d.p.

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 5-8 Scor
36 Ardealul - 09:00 ASU Poli Timișoara - CFR Simeria 3-0

 

Nr. Teren Gr. Ora Semifinala 2 Scor
33 Unirea - 10:00 LPS Vaslui - CFR Cluj 2003  2-0

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 5-8 Scor
35 Ardealul - 10:00 Ardealul Cluj - Juniorul Suceava 0-1

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 15-16 Scor
38 Ardealul - 11:00 Viitorul Arad - Gloria Bistrița 0-3

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 11-12 Scor
39 Unirea - 11:00 Celta Brașov - Viitorul Oradea 2-0

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 9-10 Scor
37 Ardealul - 12:00 CSM Reșița - Luceafărul Cluj 1-1, 5-6 (d.p.)

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 13-14 Scor
40 Unirea - 12:00 CFR Cluj 2004 - Academia Brosovzky Arad 1-0

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 3-4 (finala mică) Scor
41 Unirea - 13:00 CFR Cluj 2003 - Tâmpa Brașov 2-1

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 7-8 Scor
42 Ardealul - 13:00 Ardealul Cluj - CFR Simeria  1-0

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 1-2 (finala mare) Scor
43 Unirea - 14:00 LPS Vaslui - Viitorul Cluj 2-2, 3-4 (d.p.)

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 5-6 Scor
44 Ardealul - 14:00 Juniorul Suceava - ASU Poli Timișoara 0-3

 

Top