Livescore CFR Cluj U14 Junior Cup 2017

 

 

Vineri - 3 martie 2017

 

Nr. Teren Gr. Ora Meci Scor
1 Babeș A 09:00 Juniorul București - Dacia Chișinău 4-0
2 Unirea A 09:00 Juniorul Suceava - UTA Arad 2-0
3 Unirea B 10:00 ASU Poli Timișoara FC Dinamo București 2004 5-2
4 Babeș  B 10:00 LPS Vaslui - Celta Brașov 5-0
5 Babeș  C 11:00 CFR 1907 Cluj - Kinder Sg. de Mureș  3-1
6  Unirea  C 11:00 FC Dinamo București 2003 - Viitorul Arad  7-0
7 Babeș  D 12:00  FC Steaua București - Tâmpa Kids Brașov 3-1
8  Unirea  D 12:00 FC Kiss Baia Mare - Viitorul Oradea 0-1
9 Babeș  A 13:00 UTA Arad - Juniorul București 0-2
10  Unirea  A 13:00 Dacia Chișinău - Juniorul Suceava 0-1
11 Babeș  B 14:00 Celta Brașov - ASU Poli Timișoara 0-5
12  Unirea  B 14:00 FC Dinamo București 2004 - LPS Vaslui 2-4
13 Babeș  C 15:00 Viitorul Arad - CFR 1907 Cluj 0-2
14 Unirea  C 15:00 Kinder Sg. de Mureș - FC Dinamo București 2003 1-5
15 Babeș  D 16:00  Viitorul Oradea - FC Steaua București 0-6
16  Unirea  D 16:00  Tâmpa Kids Brașov - FC Kiss Baia Mare 1-0

 

Sâmbătă - 4 martie 2017

 

Nr. Teren Gr. Ora Meci Scor
17 Babeș  A 09:00 Juniorul București - Juniorul Suceava 3-0
18  Unirea  A 09:00 Dacia Chișinău - UTA Arad 1-3
19 Babeș  B 10:00 ASU Poli Timișoara - LPS Vaslui 0-1
20 Unirea  B 10:00 FC Dinamo București 2004 - Celta Brașov 1-0
21 Babeș  C 11:00 CFR 1907 Cluj - FC Dinamo București 2003   0-1 
22  Unirea  C 11:00 Kinder Sg. de Mureș - Viitorul Arad  0-0
23 Babeș  D 12:00 FC Steaua București - FC Kiss Baia Mare  3-2
24  Unirea  D 12:00 Tâmpa Kids Brașov - Viitorul Oradea  0-1

 

Sferturi de finală și jocuri pentru clasament

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 1-8 Scor
25 Babeș - 15:00 Juniorul București - ASU  Poli Timisoara 0-0, 1-3 d.p.

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 13-16 Scor
26 Unirea - 15:00 Dacia Chișinău - Celta Brașov  0-1

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 1-8 Scor
27 Babeș - 16:00  LPS Vaslui - Juniorul Suceava 2-2, 4-5 d.p.

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 9-12 Scor
28 Unirea - 16:00 UTA Arad - FC Dinamo București 2004 1-0

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 1-8 Scor
29 Babeș - 17:00 FC Dinamo București 2003 - Viitorul Oradea  3-0

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 13-16 Scor
30 Unirea - 17:00 Viitorul Arad - FC Kiss Baia Mare 0-3 

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 1-8 Scor
31 Babeș - 18:00 Steaua București - CFR Cluj 4-0

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 9-12 Scor
32 Unirea - 18:00 Kinder Sângeorgiu de Mureș - Tâmpa Kids Brașov 3-2

 

Duminică - 5 martie 2017

 

Nr. Teren Gr. Ora Semifinala 1 Scor
33 Babeș - 09:00 ASU Poli Timișoara - FC Dinamo București 2003 2-0

 

Nr. Teren Gr. Ora Semifinala 2 Scor
34 Babeș - 10:00 Juniorul Suceava - Steaua București 2-0

 

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 5-8 Scor
36 Unirea - 09:00 LPS Vaslui - CFR Cluj 3-0

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 5-8 Scor
35 Unirea - 10:00 Juniorul București - Viitorul Oradea 2-2, 5-4 d.p.

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 9-10 Scor
37 Babeș - 11:00 UTA Arad - Kinder Sg. de Mureș 1-0

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 15-16 Scor
38 Unirea - 11:00 Dacia Chișinău - Viitorul Arad  2-5

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 11-12 Scor
39 Babeș - 12:00 FC Dinamo București 2004 - Tâmpa Kids Brașov  2-5

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 13-14 Scor
40 Unirea - 12:00 Celta Brașov - FC Kiss Baia Mare  0-2

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 3-4 (finala mică) Scor
41 Babeș - 13:00 FC Dinamo București 2003 - Steaua București 1-8

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 5-6 Scor
42 Unirea - 13:00 LPS Vaslui - Viitorul Oradea 2-1 

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 1-2 (finala mare) Scor
43 Babeș - 14:00 ASU Poli Timișoara - Juniorul Suceava  4-0

 

Nr. Teren Gr. Ora Joc pentru locurile 7-8 Scor
44 Unirea - - Juniorul București - CFR Cluj -

 

Top